Бермудський трикутник життя

«Стережіться, щоб ваші серця не обтяжувалися ненаситністю, пияцтвом і життєвими клопотами, і щоб не надійшов на вас той день несподівано, наче пастка, бо прийде він на всіх, хто проживає на поверхні всієї землі. Тож пильнуйте, постійно моліться, щоби змогли ви уникнути всього того, що має відбутися, — і стати перед Сином Людським!» ‭‭Луки‬ ‭21:34-36‬ ‭

Життєві старання більшості сучасних людей крутяться навколо змальованого Ісусом трикутника — треба більше грошей, більше радості (насолоди, задоволення, розваги) і суєти, щоб на все це заробити, цього здобути а потім виплутатися. У такому коловороті ми неспроможні жити не те що перспективою вічності, але й найближчого десятиріччя. Життя без віри у Творця і Спасителя — це постійне нерозуміння що діється і втікання від реальності.

Вихід у молитві — постійній практиці усамітнення зі Словом перед Богом щоб приходити до тями й розуміти що не хлібом одним, не розвагою одною, не одними клопотами можна жити. І лише в спокої молитви Богу і Христу в якого вірую приходжу до тями що світ крутиться не навколо мене, то Бог в центрі всього. Що радість життя також в турботі і служінні іншим. Що з отрутою непрощення, нелюбові, непримиренності і егоїзму без сповіді не позбутися. Заклик Ісуса постійно молитися недаремно нам — ми ‚впиваємося‘ собою, своїм, негайним і невідкладним і не можемо радісно, повноцінно жити в усвідомленні грядущої вічності. Ось чому я потребую отого «постійно моліться» — щоб не втратити божественну реальність і Його перспективу, а разом з тим і себе.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *