ЛЮБОВ ЗАВЖДИ В ДОРОЗІ

… До Марії прийшов Ангел і зійшов Дух Святий, вона пішла до Єлизавети, Йосип з Марією вирушили до Вифлеєму, Спаситель Ісус прийшов у тілі, зійшов ангельський хор, прийшли пастухи, зійшла зоря, приїхали мудреці, Родина помандрувала за кордон звідки вернулась на Батьківщину.
Різдво – свято динамічне і рухливе. Бо такою є любов Бога Отця. Це Він чекав своїх блудних синів і дочок і чекав… а врешті пішов шукати їх Сам… разом з Ісусом, Божим Сином. Той знайшов багатьох, але вони всі були продані за рабів одному дуже древньому вселенському злочинцю, який мурдував їх і нікому не давав свободи.
Ціна їхнього визволення була така висока, що усіх грошей усього світу, усього золота і дорогоцінностей не вистачало. Потрібна була неземна валюта найвищої у світі ціни – і Ісус, Який хоч народився від простої дівчини Марії хоча був Сином Божим, міг її заплатити. Правда приймався лише обмін – замість щоб вмирали раби, має померти Божий Син. Ісус погодився лише тому, що тих рабів колись створив добрий Бог, Його Батько, Який любив своє творіння. Ті ж захотіли служити іншому, який і зробив їх своїми посіпаками.
… Страшенно помучивши, Ісуса розп’яли. Але найбільшу і найгіршу муку Йому спричиняли не так рани, як усі ті мерзотні злочини, що лягли на Нього чорною хмарою, що аж відвернувся Небесний Батько. Ісус, який немовлям народився у Віфлеємі мученицько помер. Послухайте: наскільки страшною була Його смерть, наскільки славним і грандіозним було Його оживлення – коли Батько воскресив Свого Сина. Це найбільша радість усіх колишніх рабів, бо тепер віруючи в Ісуса вони вмить стають вільними. А живого Ісуса хмара забрала на небо, додому, звідки наступного разу Він уже прийде щоб і нас забрати до Себе.
З того часу Ісусом принесена любов не перестає мандрувати по світу. Вона йде туди, де є біль, смуток але також і туди, де радісно і весело. Вона іде де потрібне прощення і примирення і там де бідно і голодно щоб потішити, повернути радість, пробачити, пригорнути, нагодувати, зігріти. Кого зустрічає, тих заохочує до мандрівки… слідами Ісуса…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *