Молитовний сніданок в Ірпені

Саме так, молитва, Боже Слово і сніданок розділили священники і пастори різних християнських конфесій головним чином Ірпеня, а також Ворзеля, Гостомеля та Бучі.

 

 

8 лютого, у приміщенні Ірпінської Біблійної Церкви за ініціативи Міжконфесійної Ради Церков Ірпеня і Приірпіння відбувся Перший молитовний сніданок. Зустріч розпочав Комендант Г.І., президент Українського Біблійного Товариства з читання Слова Божого і молитви. Він розповів про свою участь у молитовних сніданках як з українськими так і з американськими президентами. Оскільки для частини священнослужителів така міжконфесійна зустріч була вперше, то кожен мав змогу представити себе і церкву.

Мета ранкової зустрічі (поч. о 7:00) потрійна. Насамперед це молитва до Бога за місто, за народ і країну. Важливою справою є створення кола відкритого і дружнього спілкування священнослужителів різних конфесій. А також говорили про спільні проекти задля утверження і поширення в народі Слова Божого, християнських цінностей та світогляду.

На ранковій зустрічі священнослужителі розглянули, що говорить Біблія про корупцію – чи не найгострішу для українців за останнє сторіччя проблему. Вичення П’ятикнижжя, біблійних книг мудрості та пророків, а також і вчення Ісуса, апостолів, отців церкви насправді вказують, що корупція існує відколи існують люди і це пов’язане з зіпсутістю людського серця. Священне Писання покладає відповідальність на людей віри не давати і не брати хабарів, оскільки він є початком багатьох злочинів — викривлення правосуддя, несправедливе збагачення, порушення базових людських прав бідних і незахищених. Писання гостро звертається до людей влади, застерігаючи:

«А хабара не візьмеш, бо хабар осліплює зрячих і викривляє слова справедливих» (Вихід 23:8).

Більше за це — хабарництво руйнує саму державу:

«Цар утримує край правосуддям, а людина хабарна руйнує його (Притчі 29:4).

Корупція руйнує правосуддя, нівелює закон та справедливість. Блаженний Августин більше як півтори тисячі років тому, будучи свідком розпаду Римської імперії писав:

«Держава, яка не керується справделивістю, перетворюється на велику банду злочинців».

З огляду на глибинну національну проблему, церковні служителі пропонували почастити церковні проповіді, щоб пояснювати вірянам про шкоду від корупції, нагадувати різко негативне відношення Господа Бога до неї та заохочувати виправляти корупційний спосіб мислення, який обумовлює відповідний спосіб життя.

Молитва і старанна праця, просвітництво та ствердження Біблійних істин має сприяти збільшенню кількості людей доброї волі, щоб поволі переломлювалась ситуація в країні, щоби ще ми могли бути свідками добрих змін на добро усіх.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *