НЕ БУТИ КОСМОНАВТОМ

x_516600e4Маленького хлопчика запитали, ким він хоче стати. “Космонавтом, – відповів він. Щоб коли мама попросить допомогти їй і прибрати іграшки чи щось принести, а я скажу: мене немає, я в космосі”.

Спочатку, прочитавши гумор, я усміхнувся – дуже характерно і щиро по-дитячому. А через пару днів згадав його, слухаючи проповідь на конгресі ВСЦ ЄХБ. І подумав: наскільки ми, християни, подібні на цього хлопчика. Ісус подав нам приклад, проповідуючи як правило не у синагозі чи храмі, а на вулиці, на дорозі, у приватній хаті, відвідуючи хворих і нещасних, і, о горе, різних негідників. Він і своїх учнів послав до людей. А його послідовники кажуть: “А нас нема, ми у космосі у церкві, у домі молитви, ми зайняті підготовкою свята, будовою, своїми програмами…”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *