Листя і вибори

Осінь, яку нам дарує жовтень, надихає та радує останнім і тим ціннішим теплом. Радує та милує око неймовірними кольорами – живе але одноманітне зелене розфарбувалося в насичену і якскраву палітру жовтого, золотого, помаранчевого, червоного кольору. PА ще падають листя – одні де-попало, інші – акуратно біля своїх дерев.

А ще жовтень дарує нам вибори і відповідно передвиборну кампанію з усім різнобарв’ям блоків, лиць, гасел.

Вчора, по дорозі до церкви моє око зєднало падаюче листя з рекламними обіцянками, які з бігбордів також на нас падають. І подумав собі – якщо листя восени ми не спалимо, то по весні воно зігниє. Так і з обіцянками, до яких треба бути максимально ворожим зараз, бо по весні вони і так вивітряться. І якщо листя приносять мені насолоду, навіюють навіть на філософський настрій щодо скороминучності усього, то бігбордні обіцянки нічого крім подратування і злості не викликають. Бо для чого дурити людей? Вони й так постійно обдурені. Біда наша і партій наших у тому, що ноги практично їм усім ростуть з  комсомольсько-комуністичного минулого…

Ще більше боляче через те, що народ наш знову дає себе дурити – замість оглянутися на реальні вчинки кандидатів за останні 5-10 років, ми знову готові вірити передвиборчим обіцянкам. А вони що листя… що впало то пропало.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *