П’ЯТЬ ФАКТІВ, ЯКІ ПОТРІБНО ЗНАТИ ПРО БОЖИЙ СУД

1. ПОГАНА НОВИНА – на Божий суд потрапить кожна людина. Добра новина – хто bsgd0465живе побожно, потрапить на суд лише щоб отримати нагороду.

 Доля людей – померти один раз, і після цього постати перед Судом. Євреям 9,27

 Бо Бог приведе кожну справу на суд, і все потаємне, чи добре воно, чи лихе! Еклезіаста 12,14

 А коли хто на цій основі будує з золота, срібла, дорогоцінного каміння, із дерева, сіна, соломи, то буде виявлене діло кожного, бо виявить день, тому що він огнем об’являється, і огонь діло кожного випробує, яке воно є. І коли чиє діло, яке збудував хто, устоїть, то той нагороду одержить; коли ж діло згорить, той матиме шкоду, та сам він спасеться, але так, як через огонь. І Коринтян 3,12-15.

2. Погана новина – Суддя непідкупний. Ще гірша – Він виключно справедливий.

…гряде Він, бо землю судити гряде, Він за справедливістю буде судити вселенну, і народи по правді Своїй! Псалом 95,13.

І я бачив престола великого білого, і Того, Хто на ньому сидів, що від лиця Його втекла земля й небо, і місця для них не знайшлося. І бачив я мертвих малих і великих, що стояли перед Богом. І розгорнулися книги, і розгорнулась інша книга, то книга життя. І суджено мертвих, як написано в книгах, за вчинками їхніми. І дало море мертвих, що в ньому, і смерть і ад дали мертвих, що в них, і суджено їх згідно з їхніми вчинками. Об’явлення 20:11-15 11

3. Добра новина – на останньому суді немає прокурора. Погана новина – людину судитимуть і звинувачуватимуть її ж справи, вчинки і усі слова.

І немає створіння, щоб сховалось перед Ним, але все наге та відкрите перед очима Його, Йому дамо звіт! Євреїв 4,13.

Але кажу Я вам, що в Судний День люди муситимуть відповісти за кожне необачно сказане слово. За словами своїми будете виправдані й за словами своїми будете засуджені» Матвія 12,36-37

4. Добра новина – підсудний має право на прощальне слово. Погана новина – прощальне слово дуже небагатослівне і виключно безнадійне.

…киньте до зовнішньої темряви, буде плач там і скрегіт зубів… Матвія 22,13

5. Останнє, погане і дуже погане – там на суді відсутній адвокат, захисник. Ніхто за нас не скаже ні слова на наш захист. Останнє добре і дуже добре – цього Адвоката, Захисника ми маємо тут і тепер на землі.

Мої дітоньки, пишу вам те, щоб ви не грішили. Якже згрішить хтось, ми маємо заступника перед Отцем, Ісуса Христа, праведного. Він – примирення за наші гріхи, і не лише за наші, а й за гріхи усього світу. І Івана 2,1.

Серцевина християнства – це любов до Господа Ісуса Христа, який з’єднав нас з Богом, коли ми визнали Його владу і авторитет над собою. Ця любов  має просте і водночас складне вираження в послусі Його Слову і любові до ближніх. На таких немає останнього суда – гарантія від АДВОКАТА І СУДДІ одразу:

Поправді, поправді кажу вам: Хто слухає слова Мого, і вірує в Того, Хто послав Мене, життя вічне той має, і на суд не приходить, але перейшов він від смерти в життя. Івана 5,24

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *