ДОРОГІ БРАТИ І СЕСТРИ, ХРИСТОC ВОСКРЕС!

Не лякайся! Я Перший і Останній, і Живий. І був Я мертвий, а ось Я Живий на вічні віки. І маю ключі Я від смерти й від аду. Об’явлення 1,17-18

Цьогорічна Пасха відрізняється від усіх попередніх – уже давно не доводилося особливо українцям святкувати славне Христове Воскресіння перед лицем ворога, який бряцає зброєю, зловіщо дихає в потилицю брутальною брехнею та оскаженілим оскалом. Тим гостріше ми пережили неділю в’їзду Господа Ісуса в Єрусалим де перемішалися радість торжества з вигуками «Осанна» та нелюдська тривога навислого хреста. Бо наш Господь ішов не славно царювати, а насильницько вмирати, як того вимагала міра і вага всепроникливого людського гріха.

Але не ми перші і не ми останні – наше щастя в тому, що є «Перший і Останній» – Господь Ісус.  Він розподіляє цей титул з Богом Творцем, Котрий є і наш Отець. Він, Триєдиний Бог, є початком і причиною світу і щоб не натворила людина Він усе приведе до Його порядку, краси і гармонійної величі.

Я сьогодні потребую повторювати собі і нагадувати вам  слова Ісуса про Себе: «…і Живий. І був Я мертвий, а ось Я Живий на вічні віки». Розп’яття на вічність збереже рани Ісуса, а воскресіння – Його тріумф. І ніхто й ніколи – ніяка смерть, ніякий ворог, ніякі обставини не можуть применшити силу Живого Бога Ісуса, який наповнює Собою вічність. Він також наповнює і сьогоднення – ми маємо від Розіп’ятого і Воскреслого Бога потіху і певність Його близькості до нас. Ісус Живий – а тому тривога, страх та відчай відступають. У близькості Живого Бога навіть найбільша темрява розчиняється. Воскреслий Ісус перемінює дійсність своєю Силою та твоєю і моєю вірою. З цим я вас і вітаю мої дорогі і близькі брати й сестри.

Воскресіння Ісуса – то справді врочисте і гідне святкування навіть перед лицем війни свято – бо маємо нагадувати собі, що влада найзлішого ворога – смерті, переможена воскресінням Господнім. «І маю ключі Я від смерти й від аду…» – потішає нас Господь Ісус. З дня Його восресіння смерть, «найгірше», що з Божою дитиною може статися – стає початком вічного царювання з Ісусом.  А це є найславніша перспектива для відроджених.

Радіймо Воскресінню, бо Господь Живий, Він поряд! Радіймо Воскресінню, бо Ісус переведе нас через життя і смерть до життя тривалістю у вічність. Радіймо, бо воскресіння Господнє надихає до життя і праці в той час, коли страх усе паралізує. Радіймо воскресінню Ісуса, бо як воскрес Він – так воскреснемо і ми!

 Микола Романюк, старший пастор Ірпінської Біблійної Церкви

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *