ЧИМ КОРИСНА УЧАСТЬ У КОРОТКОТРИВАЛІЙ МІСІЇ

За останні декілька років молодь ІБЦ провела більше 20 таборів у різних містах і селах України. Мета такої участі – допомогти невеликим церквам через табори розвивати служіння для дітей та молоді у своїх населених пунктах. Як правило знаходиться лідер і формуються команди з 6-12 людей які розподіляють між собою відповідальності та служать вранці дітям а у вечорі молоді впродовж тижня. Звичайно, така справа має свої труднощі (фінансове навантаження, брак часу, брак відповідальних лідерів) але й має свою користь. Я нарахував п’ять причин, чому такі подорожі корисні

1. ‘Духовна’ мобілізація християнина
Подорож заради місії мобілізовує християнина, нагадуючи йому про його дари, покликання, служіння, взаємозв’язаність та єдність. 

Це такі собі військові збори, які на практиці тренують вам ваше призначення, дозволяють дістати забуту зброю і скористатися нею та вивчити щось невідоме. 

Часто учасники повертаються натхненними з бажанням більше служити в рідному місті і церкві. А часом посвячують себе якомусь служінню чи розпочинають нове. Подорож надихає і заохочує пізнавати Христа, ділитися своєю вірою, зростати духовно.  
2. Питання про ціну слідування

Подорож не комфортна, бо вириває християнина зі звичного життєвого ритму та руйнує набуте уявлення про відпочинок та служіння. А ще вимагає упокорення, різностороннього жертвування та часом праці на межі сил. Така участь коштує не лише фінансово (учасники подорожі покривають власні витрат), але й перевіряє властиві відродженій людині плоди духа, виявляє особисті страхи а також звички, манери та витривалість. 


3. Розширення “духовного горизонту”

Церковній людині вартує вкотре ‘відкривати’ для себе очевидні речі:

  • виявляється духовне невігластво нашого народу більше, як мало б бути – є потреба передавати людям Євангелію;
  • є багато інших місті і сіл, де люди мають чути про спасіння в Ісусі Христі;
  • діти, підлітки, молодь, де б вони не були, потребують орієнтирів і любові;
  • ми, євангельські віруючі ‘винні/боржники” перед співгромадянами у благовісті;
  • ми не такі вже й духовні та зрілі як мали б бути – потребуємо працювати над усім, що заважає і перешкоджає Духу Святому діяти в нас. 


4. Підтримка помісної церкви

Подорож корисна, бо служить підтримкою помісним віруючим. Якою б живою не була церква, всеодно є свої обмеженн, з часом з’являється одноманітність і не рідко змученість служителів. Часто їх критично мало, а тому вони служать без вихідних і допомоги. Участь гостьових церковних команд може бути підбадьоренням для місцевих віруючих, натхненням, заохоченням. А також відкриває нові ідеї, можливості, способи. 

Для ІБЦ такою підтримкою, натхненням та зразком були і залишають друзі з Carmel Baptist Church. Їхній щорічний приїзд (більше десяти років поспіль) та участь у дитячому та молодіжному таборах є для нас очевидним благословенням. 


5. Подорож ради Євангелії заповідана самим Ісусом

Та ви приймете силу, як Дух Святий злине на вас, і Моїми ви свідками будете в Єрусалимі, і в усій Юдеї та в Самарії, та аж до останнього краю землі. Дiї? ?1:8? ?

Ісус був впевнений, що його послідовники не обмежаться своєю помісною церквою, адже Божий Дух об’єднує вірючих і… спрямовує їх на місію – сповіщення про Спасителя Ісуса якнайбільшій кількості людей. Так було в апостольські часи, так є і сьогодні. 

Подорож ради Євангелії уподібнює нас до Ісуса та апостолів. Згадаймо Петра і Павла, на прикладі яких автор Дії Апостолів розповідає про довгострокові і короткострокові місійні подорожі. Поширення Євангелії зі свого оточення починаючи прилучає нас до місії Бога на землі. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *