Симпозіум “Богослужіння/Поклоніння”. Перші враження

IMG_6357
Зустріч для іноземних гостей

Розпочався симпозіум “Богослужіння/Поклоніння”, організований Calvin Institute of Christian Worship (http://worship.calvin.edu/symposium/). Вражаючий захід – не лише тому що більше півтори тисячі учасників з понад тридцяти країн – загальний дух і атмосфера і потужний рівень промовців та тем.

А ще відкриваю собі багатство християнського полінаціонального та поліконфесійного світу. Знайомство відбувається не лише через розмови і спостереження – за два дні долучилися до музичного прославлення карибського і Північної Америка, Іспанії , Кенії, Греції, Нігерії, Еквадору.

IMG_6358
“Карибське” прославлення як є – енергічне та надихаюче
Рон Мен - приємно зустріти з тими, з ким зустрічався України
Рон Мен – приємно зустріти з тими, з ким зустрічався в Україні

IMG_6431Сесії та семінари симпозіуму відбуваються у семінарії так і в приватному університеті Calvin College (https://www.calvin.edu/), заснованому християнською реформатською церквою. Відмітив про себе що в університетському містечку незвично усе пронизано духовним елементом який видимий через наочність і мистецтво і який відчувається у студентах і спіробітниках (хоча далеко не всі студенти університету християни).

IMG_6393Окремо напишу про тему як усе осмислю – бо сьогоднішні, наприклад, семінари були настільки змістовні, що відчув потребу повернутися до конспектів і нотаток. До речі, організатори потурбувалися про те, щоб «зіштовнути» учасників одне з одним: надати можливість ділитися власним досвідом, досвідом своєї церкви і так вчитися одне в одного. Таким чином вчора я відмітив для себе добрий досвід церкви з Єгипту як у громаді поширювати Боже Слово.

Вдячний Богові за можливість глибше роздумувати над темою спільного і приватного богослужіння і поклоніння зосередженому на триєдиному Бозі, яке стосується усього життя 24/7 (так: 24 години на добу 7 днів на тиждень).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *