Нова серія проповідей на книгу Вихід “БОГ МІЙ”

exodus5

Книга Вихід – це книга про визволення та Визволителя, книга про геноцид та про те, як може народ дозволити себе одурманити. Книга про народження нації, про владу та опозицію, про героїв та антигероїв, про головні секрети поразки та успіху.
Книга Вихід – це історія Божественного, славного визволення народу Ізраїлевого з жорстокого єгипетського рабства та історія про те, як дорого коштувало, щоб рабство вийшло з народу.

Книга Вихід допоможе нам підійти настільки близько до Бога, що аж перехоплює дух.
Книга Вихід не просто розповідає про Бога, вона показує Його в роботі.

У книзі Вихід ми прочитаємо про Бога, який визволяє, але знаходить для цього смиренних і сильних вождів, про Бога, який забезпечує, але дозволяє пройти через скруту. Про Бога, Який не забирає лихі слухи та страхи, але вчасно забирає ворогів.

Книга Вихід вчить бачити і чути Бога та йти за Ним, дослухаючись до кожного Його слова.

Книга Вихід учить нас побачити, пережити і поклонитися перед Богом визволяючим та забезпечуючим, БОГОМ МОЇМ.
Але БОГ є МІЙ лише коли я зберігаю приналежність до Його народу, коли я тримаюся Його заповіді. Коли я приходжу до Батька і то лише тому, що Він спочатку відкрився мені через Господа Ісуса як раніше народу через Мойсея.
Книгу Вихід вартує перечитати пильно і розмірковуючи (як врешті належить читати Священне Писання).

Через Книгу Вихід, яка є історією народження нації три місяці поспіль будемо пізнавати Великого Бога, задуми Якого здійснюються завжди!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *