НАЙВАЖЛИВІШЕ ДЛЯ БОГА

І сказав Самуїл: Чи жадання Господа цілопалень та жертов таке, як послух Господньому голосу? Таж послух ліпший від жертви, покірливість краща від баранячого лою! Бо непокірливість як гріх ворожбитства, а свавільство як провина та служба бовванам. Через те, що ти відкинув Господні слова, то Він відкинув тебе, щоб не був ти царем. (1-а Самуїлова 15:22, 23)

Я, людина, думаючи про Бога чогось легко приходжу до висновку що Він хоче від мене якось жертви – щоб милостиню дав і на церкву теж, щоб попостив і правильно щось відсвяткував. А насправді Він чекає одного – послуху тому, що Він просить. Ні, Господь не шеф державтоінспекції – Він не написав звід правил (дорожнього руку) а тепер за поворотом чекає поки ми проштрафимося. За всі наші промахи Він дорого заплатив життям Свого Сина. І чого хоче від мене Бог-Батько – це моєї трепетної дружби – щоб був я близький до Нього, щоб спілкувався – слухав і говорив як найчастіше і тоді я точно знатиму і розумітиму що Батько очікує від мене. Незмінним залишається послух – коли я знаю Його задуми, розумію Його волю то й відповідно скеровую свої життєві дороги.

Життя благодаті відкриває неймовірно близький і довірливий рівень стосунків які ведуть мене прощенного, усиновленого до слухняності улюбленому Батькові.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *