НЕМА ДРУГОГО БОГА

…щоб ти знав, що Господь – то Бог, що нема другого, крім нього. Повт. З. 4:35

Тож затям тепер добре й візьми собі до серця, що Господь – то Бог, на небесах угорі й на землі внизу, та й іншого немає, крім нього. 4:39. 

Віросповідання на рівні ДНК – Є ОДИН БОГ. Для християнина важливо це розуміти і не сходити на трибожжя, коли ми говоримо про Трійцю. Другого нема. Ісус не другий і Дух Святий не другий Бог. Бо правдивий Бог один. Просто величний Бог Який Одни відкривається у єдності множин. Колись до Трійці долучиться Церква – нічого не зрозуміло зараз, але тоді думаю нам привідкриється як це Один Бог у трьох Особах. 
Те що Бог Один не дозволяє мені дивитися на Ісуса і не бачити Отця і Духа, сповнюватися Духом і не шанувати Отця і не прославляти Сина, боятися Бога і легковажити Сином та вгашати Духа. 

Я не можу мати справу з кимсь з Трійці не маючи справу з усіма. І моя самітня молитва долучає мене до спільності трьох, які є одно. 

Коли я вивожу за межі Одного Бога Ісуса – я одразу руйную того Одного Бога, бо Він немислимий без втіленого Агнця. Теж стосується Духа, праця якого в нас творить Церкву, наповнює нас Ісусом і Отцем. 

…І все ж я поклоняюся Одному Богові, нема другого чи третього. Я вільний від усіх інших богів, богинь і їхніх боженят. Через силу і могутність Одного Бога мені непотрібні ні заступники, ні посередники, ні представники. Бо цей Один Триєдиний – є для нас усім.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *