?Хто я без Духа Твого…
Сьогодні згадуємо зшестя обіцяного Ісусом Утішителя. Завдяки Духу існує віра і покаяння, існує правдиве Богопізнання та потужна сила любові й служіння. Тому подякуємо сьогодні за Бога Духа бо і ми, як церква, існуємо завдяки Йому!Він повертає нас до Слова відкриваючи його, Він вказує нам на людей зворушуючи милосердям серце. Він сьогодні як і завжди приведе нас до спільності у прославлянні Ісуса…
Молитва, яку приписують Августину Блаженному (+430)
Дихай в мені, о Святий Дух, щоби я думав про святе.
Працюй в мені Святий Дух, щоби я чинив свято.
Приверни моє серце Святий Дух, щоби я любив святе.
Зміцни мене Святий Дух, щоби я тримався святого.
Захисти мене Святий Дух, щоби я ніколи не втратив святе.
