Знову роздумував про єдність Церкви

Знову роздумував про єдність Церкви.
На цей раз причиною стала наша щорічна зустріч церковних служителів. Так от:
Єдність Церкви ґрунтується на Три-єдності нашого Бога Отця, Спасителя Ісуса і Потужного Духа і починається з єдності лідерів – відповідальних служителів церкви.
Ця єдність має чіткі риси: прийняття, дружність, відкритість висловитись, готовність вислухати, спільне вірування, спільні цінності і бачення.
Єдність потребує спільності. Нажаль від того, що люди разом, єдність не росте. АЛЕ зрощувати її без спільності немислимо взагалі.
А ще Писання закликає до активної позиції щодо єдності – її потрібно “зберігати”. Мій вклад у збереження – це вчитися вважати ближнього вищим за себе, накласти табу на розмову про інших за їх відсутності, йти до людей і бути серед них відкритим з любов’ю, не ігнорувати ближнього і не обособлюватися, не відокремлюватися, а розділяти з ними не лише вірування, але й хліб щоденний, радість і смуток.
Моя активна праця збереження нерозривна від моєї єдності з Трійцею. Бо коли руйную єдність з братами, значить перед тим надломав стосунки з Богом Отцем і Сином і Святим Духом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *