МАНДРІВКА КРАЇНОЮ БІБЛІЇ. Дорожні спостереження

Неділя, день перший.

Тель-Авів зустрів нас спекою плюс 29 градусів – приємний шок для організму після ірпінських плюс сім-одинадцять ще й з туманами.
*******
Назва для Ізраїлю “Земля Біблії” якраз по мені. Бо загальновживане “Свята Земля” натискала на якийсь богословський мозоль:)
Саме тому що Земля Біблії – це робить Ізраїль надпривабливим для кожного християнина, хто щиро любить Слово написане і втілене. А земля після Адама уся під прокляттям і святою стане аж після її пересотворення Господом Ісусом в кінці історії, коли як і ми назавжди позбудемося наслідків гріха.
*******
АМІ-Центр, приймаюча сторона в Єрусалимі об’єднала паломників з 17! націй! Спочатку я думав, що нас дуже багато, але хоч ми і найбільша делегація (51 людина), все ж це виявилося лише частинка з 200 учасників.
На 100% культурна різноманітність збагачує: співали баптисти з Гани – українські харизмати тихо відпочивають. Подумав наскільки це круто символічно: в Ісусі, народженому євреєм тут, усі народи примирилися з Богом і тому й одне з одним. І така наша мультинаціональна єдність найкраще виражає Ісусове прощення гріхів і примирення з Отцем на хресті – ми всі брати і сестри навіть зберігаючи мовні, культурні, традиційні та темпераментні відмінності. Культурний дотик та часом шок розширює серце до любові та прийняття.
*******
Почув речення: “Біблія – найкращий екскурсовод”. Дуже цікава ілюстрація-аналогія: як туристу потрібна допомога фахового гіда у древньому історичному місці щоб побачити, пережити і зрозуміти найкраще, щоб не заблудитися і не пропустити важливого, так людині ПОТРІБНЕН ГІД – БІБЛІЯ, ЩОБ ПРОЙТИ ПО ЖИТТІ І НЕ ПРОПУСТИТИ НАЙВАЖЛИВІШЕ, ЩОБ НЕ ЗАБЛУДИТИ І ОПИНИТИСЯ НЕ ТАМ. А з Біблією реально і шлюб збудувати як треба і дітей виховати, і в роботі бути кращим, і бізнес розвинути і стосунки примножити. То все крапля позрівнно з головним – вона вкаже на дорогу додому, до Батька.

20131104-063526.jpg

20131104-063554.jpg

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *