П’ять тверджень про сім’ю

20120519-152451.jpg

1. Оскільки Бог створив сім’ю як союз, єдність однієї жінки і одного чоловіка то я не даю жодного права називати будь-яку іншу форму співжиття сім’єю чи шлюбом. Сім’я є лише там, де є заповіт між чоловіком і жінкою. Сім’єю можна називати об’єднання двох людей тільки протилежної статі. Всі інші форми співжиття повинні знайти для своїх протибожих, а тому протиприродніх способів співжиття іншу назву. (як знайшли слово ‘гендер’, коли забракло поняття ‘статі’ для збочення з переміни статі).

2. Оскільки Бог заклав здатність народжувати дітей тільки людьми протилежної статі я відмовляю людям одностатевого способу співжиття в праві усиновлювати дітей. Я стверджую, що це аморально для державних діячів і депутатів утверджувати закони, які це дозволяють. І це очевидно, бо для нормального, духовно і емоційно здорового розвитку дитина потребує маму-жінку і тата-чоловіка.

3. Оскільки тільки законні стосунки чоловіка і жінки можна назвати сім’єю то закликаю, переконую усіх не байдужих людей, об’єднаних у церковні громади, у громадські організації, у місії і благодійні організації, у державні інституції прикладати максимальні зусилля для допомоги існуючому інституту сім’ї – семінарами і проповідями, соціальними програмами і тренінгами, консультаціями і всіляким сприянням.

4. Закликаю одружених чоловіків зберігати вірність своїм дружинам, покинути убивати час, себе і власні родини впадаючи у залежність алкогольну, наркотичну, порнографічну чи ігрову і працювати на добро і благополуччя своєї родини, на розвиток стосунків з дружиною і дітьми. Закликаю дружин зберігати вірність своїм чоловікам, турбуватися про тепло і добро власної оселі. І разом прикладайти зусилля для збереження вашого подружжя усвідомлюючи, що безвихідних ситуацій немає. Не забудьте – на вашій стороні Сам Господь Бог! Дорогі не одружені – бережіть себе для того/тієї одної з ким ви проведете усе життя. Не розтрачуйте себе на мимохідні зв’язки, кожен з яких може стати для вас пасткою.

5. Бо тільки об’єднавши зусилля для збереження традиційної, Богом заснованої сім’ї ми зробимо щось важливе не просто для свого покоління, а для покоління прийдешнього – наших дітей і внуків. І якщо ми не збережемо подружжя – то втратимо не просто своїх дітей і внуків, але й націю. Збереже нас Господи від цього, і допоможи у нашому прагненні про сім’ю.

P.S. Роздуми навіяні трійкою просімейних свят: Міжнародного дня сім’ї, Всеукраїнського Тижня подружжя та Фестивалю сім’ї в Іпрені.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *