МАВПУВАННЯ ГРІХІВ – ТІ Ж НАСЛІДКИ

За чином єгипетського краю, що сиділи ви в нім, не робіть, і за чином Краю ханаанського, що Я впроваджую вас туди, не зробите, і звичаями їхніми не підете. ЛЕВИТ 18:3

Це те, що серйозно не сприйняли церковні лідери у 4 ст. від Р.Х. Коли погани почали навертатися та коли до Європи відправилися місіонери – певна частина поганської релігії мігрувала до християнства разом з її носіями. З причини християнізації люди тривалий жили у двовір’ї. Результат очевидний і через 16 сторіч – у своїй масі спадкоємці історичних церков сповідують третю релігію – ні, це вже не поганство, але й християнством його не назвеш – погансько-християнська релігійна система, де домінує юдеохристиянський культ та термінологія, і поганська богословська система (у відношені бо Бога, релігії, спасіння, вічності).

Те саме трапилося зі східними слов’янами – східне християнство наклалося другим шаром на народне поганство, яка з причини відсутності добрих священників-вчителі зафіксувалося до сьогодні. Не знаю жодного християнського свята без поганських елементів. Поганськість вона видна звідусіль – головним чином у способі життя православного люду що міського що сільського.

Намагаючись швидше проникнути у народне середовище і іґноруючи особисте навернення, свідченням чого є хрещення церковні служителі відповідальні за відверто анти біблійну систему, яка жива і сьогодні, блокуючи людям дорогу до Бога, який головним чином відкривається Словом.

Тому наказ Господа Мойсеєві актуальний і сьогодні:

24 Не занечищуйтеся тим усім, бо всім тим занечищені ті люди, яких Я виганяю перед вами.

Вражаюче покарання за аморальність (яка безперечно є наслідком безбожности):

25 І стала нечиста та земля, і Я полічив на ній її гріх, і та земля виригнула мешканців своїх!

28 І щоб та земля не виригнула вас через ваше занечищення її, як вона виригнула народ, який перед вами.

Мені до речі виглядає доля християнських церков Малої Азії та Африки у 7-9 ст. саме Божим покаранням. Можливо не йшлося про фізичний блуд, але от духовний…

Це слово мабуть зараз особливо актуальне для протестантського Заходу, який прийняв, або готовий прийняти одностатеві шлюби. Чи не є серйозна експансія мусульман до Англії, Німеччини та Франції саме от цим знаком?

Господь Ісус, дякую, що слово твоє через тисячоліття живе і діяльне. Дякую за приклади і вчення попереднього Заповіту. Дякую про застереження і мені особисто, особливо щодо аморальності, яка руйнує не лише особистість з середини, не лише Тобою задуману родину, але й є загрозливою для церкви в цілому і держави зокрема. Чистим збережи мене, мою родину, моїх дітей, мої братів і сестер з усієї церковної родини. Помилуй мою Україну та змучену своїм минулим Європу. Амінь.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *